Sara Ninković autor najljepše fotografije u 2022. godini (FOTO)

12.08.2022. 17:18
0
IZVOR: rogatica.ba

Danas su u prostorijama Turističke organizacije opštine Rogatica proglašene najljepše fotografije u 2022. godini. Prema odluci Borisa Stanišića, diplomiranog grafičkog dizajnera, autor najljepše fotografije je Sara Ninković.

Drugo mjesto pripalo je Gloriji Gluhović, a treće Miljanu Gladancu. Nagradu publike osvojio je Igor Čolić. Diplome i novčane nagrade uručio je načelnik opštine Rogatica Milorad Jagodić.

Načelnik Jagodić naglasio je značaj ovakvih manifestacija, kojima se promovišu ljepote našeg grada, a istovremeno afirmišu i mladi talenti.

Prema riječima Borisa Stanišića, na ovogodišnji konkurs prijavljeni su najbolji radovi do sada. Stanišić konstatuje da je uočljiv napredak i usavršavanje talenata mladih Rogatičana koji godinama učestvuju na ovom konkursu.

Tokom “Preobraženjskih dana” u prostorijama Turističke organizacije moguće je pogledati postavku fotografija pristiglih na konkurs.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto:  rogatica.ba

Komentari 0
Povezane vijesti
“Rastimo uz ples” sinoć u Rogatici “Rastimo uz ples” sinoć u Rogatici
Rogatičaninu Andreju Ćebiću bronza u Zenici Rogatičaninu Andreju Ćebiću bronza u Zenici
„Vidovdan fest“ u Rogatici od 23. do 29. juna „Vidovdan fest“ u Rogatici od 23. do 29. juna
Najčitanije
  • Pivska krvava bajka: Jedan od najsvirepijih zločina Drugog svjetskog rata
    15h 56m
    1
  • Sutra slava manastira Svete Trojice u Ozerkovićima u nedjelju
    16h 16m
    0
  • Svetu Goru pogodio snažan zemljotres!
    6h 45m
    0
  • Albanija provocira Srbe: Pogledajte šta su napravili sa srpskom zastavom (FOTO)
    6h 9m
    1
  • Na vožnji "Romanija zove" 120 biciklista
    10h 55m
    1