Šarović traži sjednicu Narodne skupštine

03.02.2020. 11:53
0
IZVOR: Srpska.info

Poslije priznanja člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika da je Bosna i Hercegovima u MAP, treba nam hitna sjednica Narodne skupštine Republike Srpske, poručio je predsjednik SDS Mirko Šarović.

– Nakon što je od strane NATO zvanično objavljeno da je BiH u MAP,  jasno je da je aktivacija MAP, koji je do tada mirovao, pokrenuta dostavljanjem Programa reformi u sjedište NATO. Sada je Bosna i Hercegovina u istom statusu sa Sjevernom Makedonijom, odnosno čeka u redu za članstvo o kome mi više ne odlučujemo – rekao je Šarović.

Kako se navodi u saopštenju, predsjednik SDS je naglasio da je potrebno zakazati novu sjednicu Narodne skupštine RS.

-Poslednju sjednici NSRS od 23. decembra prošle godine možemo zaboraviti jer je to bila sjednica petosatnih laži najodgovornijih: člana Predsjedništva BiH, predsjednika Vlade RS i predsjednice Srpske. Nova sjednica mora biti zakazana hitno, a upravo odgovornost najodgovornijih mora da bude njena ključna tema – naglasio je Šarović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale: Okrugli sto o NATO agresiji na Srpsku Pale: Okrugli sto o NATO agresiji na Srpsku
Kako je srpski obavještajac otkrio tajne planove i primorao NATO da odgodi bombardovanje? Kako je srpski obavještajac otkrio tajne planove i primorao NATO da odgodi bombardovanje?
Početak druge serije zločinačkog bombardovanja Republike Srpske Početak druge serije zločinačkog bombardovanja Republike Srpske
Najčitanije
  • Zaposleni u državnim institucijama dobiće po 1.800 KM jednokratne pomoći
    15h 16m
    3
  • Sutra doček vicešampionke svijeta Zorane Mijović
    22h 48m
    0
  • Stradanje kupreškog sela Vukovsko u novembru 1942. godine
    1h 1m
    0
  • Petogodišnja Mihaela pravi prve korake ka ozdravljenju
    12h 51m
    0
  • Foča: Za opremanje Centra za dojku prikupljeno više od 60.000 KM
    23h 7m
    1