Saslušano medicinsko osoblje zbog mitropolita Amfilohija

07.10.2020. 17:42
0
IZVOR: SRNA

Policija je saslušala direktora cetinjske bolnice "Danilo Prvi" i medicinsko osoblje koje je sprovodilo procedure tokom boravka mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija u toj zdravstvenoj ustanovi.

Ova informacija je rečena podgoričkoj Televiziji “Vijesti” iz vrha crnogorske policije.

Isti izvor navodi da je saslušanje sprovedeno da bi se provjerilo da li je sve u vezi sa boravkom mitropolita Amfilohija u toj bolnici bilo u skladu sa mjerama Instituta za javno zdravlje.

Njihove izjave su dostavljene tužilaštvu koje će utvrditi da li ima elemenata krivične odgovornosti.

Njegovo visokopreosveštenstvo mitropolit Amfilohije, koji je pozitivan na virus korona, sinoć je primljen u Klinički centar Crne Gore nakon što je testiran u cetinjskoj bolnici.

Iz Mitropolije crnogorsko-primorske ranije danas je saopšteno da je zdravstveno stanje mitropolita Amfilohija stabilno.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge
U Istočnoj Ilidži dva lica lišena slobode, jedno sankcionisano zbog posjedovanja droge U Istočnoj Ilidži dva lica lišena slobode, jedno sankcionisano zbog posjedovanja droge
Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari
Najčitanije
  • Sjećanje na napad 14. maja 1992. i junačke sinove Srpske Ilidže
    19h 33m
    18
  • Potresno pismo porodica nastradalog bračnog para Hršum
    14h 56m
    7
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    15h 33m
  • Za povratak tijela preminulog sveštenika Bogdana Stjepanovića u Bijeljinu potrebno 200.000 evra
    20h 58m
    1
  • Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“
    17h 30m
    0