Šestero povrijeđenih, među njima i učiteljica, jedno dijete je preminulo

20.12.2024. 11:48
0
IZVOR: index.hr

Danas se u zagrebačkoj Osnovnoj školi Prečko dogodio napad u kojem je tinejdžer ušao u školu s nožem i napao učiteljicu i šestero djece, a jedno dijete je preminulo, neslužbeno je objavio HRT.

  • Zagreb: Ima mrtvih u napadu u školi, učiteljica se bori za život
    20.12.2024. 11:26

    Zagrebačka policija saopštila je da je mlađi muškarac jutros u osnovnoj školi na području Prečkog oštrim predmetom povrijedio učiteljicu i nekoliko učenika.Do napada je, kako se navodi, došlo u ...

Region
Zagreb: Ima mrtvih u napadu u školi, učiteljica se bori za život

Navodno je napadač povrijedio i sebe. Na igralište zagrebačke škole je sletio helikopter Hitne i odveo žrtve napada.

Kako je javila HRT-ova novinarka s terena, dio djece je u školi.

"Ušao je u školu s nožem, ušao u prvi razred"

Prema posljednjim informacijama, šest je žrtava, među njima i učiteljica. Jedno dijete je preminulo, a ostali su teško ranjeni.

- Napadač je mladić od 15-ak godina, ušao je u školu s nožem. Prvi razred u koji je ušao bio je prvi razred. Ne zna se jesu li sve žrtve iz tog razreda. 

Dio djece je pobjegao iz škole. Svi su u panici. Policija je ogradila školu sa svih strana - rekla je HRT-ova novinarka u javljanju iz OŠ Prečko.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta
Sarajka ogorčena nakon napada na novosadske učenike: Stid me mog Sarajeva više nego ikad Sarajka ogorčena nakon napada na novosadske učenike: Stid me mog Sarajeva više nego ikad
Više maskiranih muškaraca napalo učenike, dvoje povrijeđenih Više maskiranih muškaraca napalo učenike, dvoje povrijeđenih
Najčitanije
  • Pronađeno beživotno tijelo muškarca
    13h 40m
    0
  • Paljanin uhapšen nakon što je pucao iz vatrenog oružja
    13h 18m
    0
  • Policajcima isplaćene plate, nekima veće i za 800 KM
    8h 59m
    8
  • Avioni NATO-a ubili pacijente u bolnici "Dr Dragiša Mišović"
    15h 8m
    0
  • Pažnja: Natpis „21.maj 2025. i kill“ na školskoj klupi u OŠ „Sveti Sava“
    2h 37m
    0