Sigurne pobjede Rudara i Krupe

24.08.2019. 20:07
0
IZVOR: Srpska info

Domaćini su bili nemilosrdni u mečevima trećeg kola Prve lige Republike Srpske i ostvarili su sve pobjede.

Najubjedljivi trijumf je ostvarila Krupa koja je sa 4:0 pobijedila Slaviju a sve golove je postigla u drugom dijelu.

Mrežu gostiju prvo je načeo Jovo Lukić  u 59.minutu. Zatim je Marko Marković skrivio penal i zaradio drugi žuti karton pa je Nikola Dujaković iz penala povisio na 2:0.Igrača više domaći su iskoristili u nastavku pa su se u strijelce upisali Nikola Mandić i Emanulah Blažević.

U drugom derbiju ovog kola Rudar Prijedor je savladao Alfa Modriču sa 2:0 golovima Milana Šikanjića i Bojana Burazora (iz penala).

Meč u Derventi je kasnio 20 minuta zbog nedolaska klupskog ljekara.

Rezultati:

Podrinje – Kozara 1:0(1:0)

Rudar Prijedor – Alfa Modriča 2:0 (1:0)

Krupa – Slavija 4:0(0:0)

Sloga – Jedinstvo nije odigrano

Tekstilac – Željezničar  2:1(2:0)

Plasman: Krupa 7, Rudar Prijedor 7, Tekstilac 7, Željezničar 4,Podrinje 4, Alfa Modriča 4, Slavija 2, Kozara 2, Jedinstvo 1(meč manje), Sloga 0(meč manje).