SIPA uhapsila sedam lice iz Sokoca i Bijeljine

03.12.2021. 09:53
1
IZVOR: SRNA

Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu BiH /SIPA/ uhapsili su danas na području Bijeljine i Sokoca sedam lica zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo ratni zločin protiv civilnog stanovništva.

Uhapšeni će nakon kriminalističke obrade u prostorijama SIPE biti predati u dalju nadležnost Tužilaštvu BiH, saopšteno je iz ove policijske agencije.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Simam 06.12.2021. 23:19
    Baš su se ostrvili samo na Srbe.
    Dudaković, Orić i njihovi pajtaši u ratu bili mirotvorci, prkupljali humanitarnu pomoć. Bake je već pripremio prjznanja za "provjerene" pacifiste. Sve u službi pomirenja i suživota.







Povezane vijesti
U martu 19 poziva sa korisnim informacijama U martu 19 poziva sa korisnim informacijama
Na Novom Zejtinliku postavljen informativni led displej (FOTO) Na Novom Zejtinliku postavljen informativni led displej (FOTO)
Sokolac: Obilježavanje 34 godine od prve smotre milicije Sokolac: Obilježavanje 34 godine od prve smotre milicije
Najčitanije
  • Sve boje autističnog spektra – priča jedne mame o ljubavi, borbi i uspjehu
    12h 20m
    2
  • Smrt u bratovoj jakni
    12h 22m
    0
  • Godišnjica rođenja Hansa Kristijana Andersena - Najslavnijeg pisca bajki
    12h 15m
    0
  • Kako se poručnik Božidar Žugić u Aprilskom ratu svrstao u red junaka poput Obilića i Principa
    12h 17m
    4
  • Recept za najljepši posni kolač
    5h 30m
    3