Sokolac: Za liječenje Miloša Božovića prikupljeno 2.095.00 KM

05.02.2025. 09:29
0
IZVOR: katera.news

U akciji prikupljanja pomoći za nastavak liječenja našeg sugrađanina Miloša Božovića, koju od samog početka podržava Udruženje građana Sveti Vasilije Ostroški sa Sokoca, prikupljeno je 2.095.00 KM.

- Sredstva su i ovaj put sakupljana u kasice koje su bile postavljene u prostorijama pojedinih privrednih subjekata, čijim se vlasnicima i ovaj put zahvaljujemo. Posebnu zahvalnost dugujemo vama, dragi sugrađani, koji uvijek rado pomažete i podržavate nas u humanitarnom radu - naveli su iz ovoga udruženja.

Za nastavak Miloševog liječenja potrebno je obezbijediti 350.000 KM.

Novac za pomoć u liječenju Miloša Božovića može se uplatiti na transakcijski račun za posebnu namjenu broj: 562 012 815 030 2396, NLB Banka.

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanitarna akcija za dječaka Marka Humanitarna akcija za dječaka Marka
Prijave za pokloničko putovanje do manastira Ostrog traju do 28. februara Prijave za pokloničko putovanje do manastira Ostrog traju do 28. februara
Sokolac: Veliki broj učenika na tucijadi Sokolac: Veliki broj učenika na tucijadi
Najčitanije
  • Na današnji dan ubijen Đorđe Petrović Karađorđe, vođa Prvog srpskog ustanka
    12h 21m
    3
  • Danas osvećenje temelja Hrama Svetog velikomučenika Prokopija u Bulozima
    14h 21m
    0
  • Ekipa „Ponor, Prača i Vrhprača“ pobjednik turnira u basketu u Podgrabu
    14h 4m
    1
  • Preminuo književnik Milanko Borovčanin Romsok
    12h 38m
    1
  • Koncert maestra Dušana Sekulića i benda u Palama 29. jula
    7h 12m
    0