Sokolački džudisti osvojili četiri medalje na prvenstvu Srpske

01.03.2021. 17:54
0
IZVOR: SRNA

Džudisti sokolačkog “Olimpika” osvojili su četiri medalja na Prvenstvu Republike Srpske za kadete i mlađe pionire na Memorijalnom turniru “Miloš Mrdić” održanom u Trebinju, rekao je Srni predsjednik ovog kluba Milorad Đurović.

Strahinji Neškoviću pripala je srebrna medalja u kategoriji do 30 kilograma, a Marku Simiću bronzana u kategoriji do 66 kilograma.

Sergej Podinić osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 50 kilograma, a Pavle Bašević takođe bronzanu u konkurenciji više od 60 kilograma.

Đurović je izrazio zadovoljstvo postignutim uspjehom mladih džudista, istakavši da dugo zbog pandemije virusa korona nije bilo prilika da nastupaju na velikim takmičenjima.

- Nastavljamo sa radom i treninzima i nadamo se još mnogo boljim rezultatima na idućim takmičenjima - poručio je trener “Olimpika”.

Na Prvenstvu Republike Srpske za kadete i mlađe pionire i 11. Memorijalnom turniru “Miloš Mrdić”, koje je održano u subotu, 27. februara, u Trebinju, učestvovalo je oko 900 takmičara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Aćim Babić Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Aćim Babić
Sokolac: Oštećen aparat za igre na sreću Sokolac: Oštećen aparat za igre na sreću
Ljubinko Nešković (1954-2020) jedan od najboljih tehničara "Glasinca" svih vremena Ljubinko Nešković (1954-2020) jedan od najboljih tehničara "Glasinca" svih vremena
Najčitanije
  • Mihailo Pupin - čuveni srpski fizičar, pronalazač i diplomata
    7h 58m
    61
  • Dr Vukobrat Bjelogrlić: Prevencija i rano otkrivanje bolesti bubrega od velikog značaja
    9h 9m
    0
  • Borba nije bila uzaludna: Majka Sergeja Stupara objavila radosnu vijest
    8h 34m
    1
  • Marža na naftne derivate na veliko 0,06 KM po litru, a na malo 0,25 KM po litru
    8h 11m
    0
  • Mala i srednja preduzeća u Srpskoj mogu konkurisati za podsticaje
    8h 22m
    0