„Spartanci“ bogatiji za 18 medalja

22.05.2022. 19:36
0
IZVOR: katera.news

U Zvorniku je juče održan 1. međunarodni turnir "Trofej Zvornika" na kojem su učestvovali i takmičari Džudo kluba „Sparta“.

Spartanci su ostvarili odlične rezultate okitivši se sa 4 srebrne i 14 bronzanih medalja.

Srebrne medalje su osvojili Nikolina Pandžić, Lazar Lalović, Mihajlo Pandžić i Nemanja Elez.

Bronzane medalje su osvojili Katarina Košarac, Adrijana Puhalo, Petar Milošević, Luka Đureinović, Jovan Kezunović, Luka Kovač, Matija Kovač, Aleksa Košarac, Novak Janjić, Jakov Glogovac, Nikša Škrba, Luka Minić, Mitar Đajić, Vladimir Ivanović.

Ekipu na ovom takmičenju vodili su treneri Goran Mijanović i Neven Govedarica, dok je Miloš Mijanović sudio ovaj turnir.

- Čestitke našoj djeci na odličnim borbama i ostvarenim rezultatima na veoma jakom međunarodnom turniru, a našim najmlađim takmičarima na osvojenim prvim medaljama – poručili su iz ovog kluba.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23 Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23
Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“ Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“
Dječaci „Sparte“ u uzrastima U10 i U12 najbolji u Banjaluci Dječaci „Sparte“ u uzrastima U10 i U12 najbolji u Banjaluci
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    3h 40m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    2h 20m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    18h 37m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    19h 2m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    3h 20m
    0