„Спартанци“ богатији за 18 медаља

22.05.2022. 19:36
0
ИЗВОР: katera.news

У Зворнику је јуче одржан 1. међународни турнир "Трофеј Зворника" на којем су учествовали и такмичари Џудо клуба „Спарта“.

Спартанци су остварили одличне резултате окитивши се са 4 сребрне и 14 бронзаних медаља.

Сребрне медаље су освојили Николина Панџић, Лазар Лаловић, Михајло Панџић и Немања Елез.

Бронзане медаље су освојили Катарина Кошарац, Адријана Пухало, Петар Милошевић, Лука Ђуреиновић, Јован Кезуновић, Лука Ковач, Матија Ковач, Алекса Кошарац, Новак Јањић, Јаков Глоговац, Никша Шкрба, Лука Минић, Митар Ђајић, Владимир Ивановић.

Екипу на овом такмичењу водили су тренери Горан Мијановић и Невен Говедарица, док је Милош Мијановић судио овај турнир.

- Честитке нашој дјеци на одличним борбама и оствареним резултатима на веома јаком међународном турниру, а нашим најмлађим такмичарима на освојеним првим медаљама – поручили су из овог клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“ Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 12m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    17h 9m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    52m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    17h 34m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    21h 27m
    0