Spašena žena koja je skočila u bunar

04.09.2019. 11:15
0
IZVOR: Srna

Derventska policija i vatrogasci spasili su jutros ženu čiji su inicijali Z.T. /52/ koja je pokušala da se ubije skočivši u bunar, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Iz policije navode da im je u 2.25 časova maloljetna kćerka od Z.T. prijavila da je njena majka, koja je psihički bolesnik i pod stalnim nadzorom, iskoristila trenutak nepažanje i napustila kuću, te da je već pokušala samoubistvo u januaru. 

Nakon potrage zajedno sa članovima porodice uočeno je da je Z.T. skočila u bunar pored kuće u kojoj se trenutno niko ne nalazi, a čija je dubina do nivoa vode oko četiri do pet metara. 

Na lice mjesta su upućeni pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinica Derventa i Službe hitne pomoći Doma zdravlja, a ženu su uz pomoć konopca izvukli policajac i vatrogasac, koji su sišli u bunar. 

Z.T. je bez vidljivih povreda i svjesna prevezena u Dom zdravlja Derventa, a potom u dobojsku bolnicu, gdje je zadržana na liječenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge
U Istočnoj Ilidži dva lica lišena slobode, jedno sankcionisano zbog posjedovanja droge U Istočnoj Ilidži dva lica lišena slobode, jedno sankcionisano zbog posjedovanja droge
Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari
Najčitanije
  • Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu
    15h 34m
    33
  • Udruženje "Oplemeni srce" pokreće humanitarni bazar za našeg sugrađanina Dragana Macana
    19h 2m
    0
  • KMF „Tango“ u nedjelju igra za našeg sugrađanina Dragana Macana
    21h 29m
    0
  • Na Filozofskom fakultetu promovisane tri naučne monografije Žane Gavrilović
    15h 55m
    0
  • Sutra obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
    2h 45m
    0