Srbija superiorno završila prvu fazu, Italijani zaleđeni na “minus 15”

04.09.2019. 15:40
0
IZVOR: srpskainfo.com

Košarkaši Srbije su sa makasimalne tri pobjede završili prvu fazu Svjetskog prvenstva, a u derbiju grupe D deklasirali su Italiju sa 92:77.

Odlučujući dio meča je bio početak poslednjeg perioda. Poslije mini serije od 5:0 u korist Italijana uslijedio je odgovor Srbije koja je iz minuta u minut povećavala prednost, tako da “Azuri” nisu uspjevali da zaprijete kao što je to bilo u prve tri četvrtine.

Najefikasniji kod “Orlova” bio je Bogdan Bogdanović sa 31 poenom, Nikola Jokić je dodao 15, Miroslav Raduljica 12, a Stefan Jović 11 poena. Na drugoj strani Danilo galinari je ubacio 26, a Marko Belineli 15 poena.

Komentari 0
Povezane vijesti
Najbolja partija Bogdana Bogdanovića u dosadašnjem dijelu sezone Najbolja partija Bogdana Bogdanovića u dosadašnjem dijelu sezone
Jokićev rekord sezone, Denver jači od Sakramenta Jokićev rekord sezone, Denver jači od Sakramenta
Godišnjica tragedije u Novom Sadu: Dan žalosti u Srpskoj i Srbiji Godišnjica tragedije u Novom Sadu: Dan žalosti u Srpskoj i Srbiji
Najčitanije
  • Paljanin prijetio policijskom službeniku, pa lišen slobode
    5h 34m
    0
  • Uštipci sa špinatom
    1h 37m
    0
  • Aktivan novi radar - prepoznaje čak i ukradena auta
    5h 58m
    0
  • Pet slavskih salata koje se najbrže prave
    22h 49m
    0
  • Oskrnavljen spomenik ubijenom inspektoru Nenadu Markoviću u Bijeljini
    21h 30m
    0