Srpska bogatija za 24 bebe

24.09.2023. 10:01
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 24 bebe, i to osam djevojčica i 16 dječaka, rečeno je Srni u ovim porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Doboju - šest, potom u Banjaluci pet, po dvije bebe rođene su u Zvorniku, Prijedoru, Istočnom Sarajevu, Bijeljini, Trebinju i Gradišci, te u Nevesinju jedna.

U Doboju su rođene tri djevojčice i tri dječaka, u Banjaluci djevojčica i četiri dječaka, u Istočnom Sarajevu dvije djevojčice, u Prijedoru i Bijeljini po dječak i djevojčica, u Zvorniku, Trebinju i Gradišci po dva dječaka, te u Nevesinju jedan dječak.

U porodilištu u Foči u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
M:tel nastavlja stabilan rast: 16,7 miliona KM dobiti u prvom kvartalu 2026. godine M:tel nastavlja stabilan rast: 16,7 miliona KM dobiti u prvom kvartalu 2026. godine
U Srpskoj rođeno 25 beba U Srpskoj rođeno 25 beba
Sve manje beba u Srpskoj: Evo koliko ih je rođeno u 2025. godini Sve manje beba u Srpskoj: Evo koliko ih je rođeno u 2025. godini
Najčitanije
  • Istočna Ilidža: Uhapšeno lice zbog ugrožavanja sigurnosti i napada na policajce
    16h 5m
    1
  • Na današnji dan prije 81. godinu oslobođen Jasenovac
    17h 49m
    5
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    18h 15m
    0
  • Sjećanje na žrtve jednog od najvećih zločina NATO agresije: Murino (VIDEO)
    18h 1m
    2
  • Djecu im nećemo oprostiti: 27 godina od krvavog NATO zločina u Murini (VIDEO)
    17h 54m
    4