Srpska bogatija za 33 bebe

20.08.2025. 08:18
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 33 bebe, 19 dječaka i 14 djevojčcia, rečeno je Srni u porodilištima.

Trinaest beba rođeno je u Banjaluci, sedam u Bijeljini, po tri u Doboju i Gradišci, dvije u Nevesinju, te po jedna u Prijedoru, Zvorniku, Trebinju, Foči i Istočnom Sarajevu.

U Banjaluci je rođeno 10 dječaka i tri djevojčice, u Bijeljini pet djevojčica i dva dječaka, u Doboju dva dječaka i jedna djevojčica, u Gradišci tri djevojčice, u Nevesinju jedan dječak i jedna djevojčica, u Prijedoru, Zvorniku, Trebinju i Foči po jedan dječak, te u Istočnom Sarajevu jedna djevojčica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra sunčano i toplo, lokalno mogući pljuskovi Sutra sunčano i toplo, lokalno mogući pljuskovi
U Srpskoj rođeno 18 beba U Srpskoj rođeno 18 beba
Naš grad bogatiji za dva stanovnika Naš grad bogatiji za dva stanovnika
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    13h 39m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    8h 31m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    11h 23m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    1h 9m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    5h 33m
    0