Српска богатија за 33 бебе

20.08.2025. 08:18
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 33 бебе, 19 дјечака и 14 дјевојчциа, речено је Срни у породилиштима.

Тринаест беба рођено је у Бањалуци, седам у Бијељини, по три у Добоју и Градишци, двије у Невесињу, те по једна у Приједору, Зворнику, Требињу, Фочи и Источном Сарајеву.

У Бањалуци је рођено 10 дјечака и три дјевојчице, у Бијељини пет дјевојчица и два дјечака, у Добоју два дјечака и једна дјевојчица, у Градишци три дјевојчице, у Невесињу један дјечак и једна дјевојчица, у Приједору, Зворнику, Требињу и Фочи по један дјечак, те у Источном Сарајеву једна дјевојчица.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    11h 56m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    6h 48m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    9h 40m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 38m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    3h 50m
    0