Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u glavni žreb mastersa u Madridu

23.04.2024. 19:15
0
IZVOR: Tanjug

Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u glavni žreb mastersa u Madridu pošto je u finalu kvalifikacija savladala Nemicu Jule Nimajer rezultatom 2:0 (6:4, 6:4), za sat i 39 minuta.

U prvom setu Srpkinja je napravila tri brejka, a Nemica dva, pa je Danilović povela 1:0 u setovima. U drugom setu Nimajer je prva stigla do brejka i povela 3:1, ali je Srpkinja uspela prvo da vrati brejk, ubrzo zatim i da napravi novi, poslije čega je stigla do pobjede vredne plasmana u glavni žreb.

Srpska teniserka će kasnije u toku dana saznati protiv koga će igrati u prvom kolu.