Sutra Dan žalosti u Republici Srpskoj i Srbiji

01.11.2024. 17:14
0
IZVOR: srna.rs

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik naveo je da će u Srpskoj sutra biti proglašen dan žalosti povodom nesreće u Novom Sadu, te uputio saučešće predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću i porodicama stradalih.

- Žalimo za žrtvama i saosjećamo sa bolom njihovih porodica. Sutra će u Republici Srpskoj biti proglašen dan žalosti - napisao je Dodik na društvenoj mreži "Iks".

U Srbiji je, takođe, sutra Dan žalosti zbog nesreće izazvane urušavanjem konstrukcije Željezničke stanice u Novom Sadu.

Vlada Srbije odredila je 2. novembar za Dan žalosti, navedeno je u odluci koju je potpisao premijer Miloš Vučević.

U padu nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu danas nešto prije 12.00 časova poginulo je osam, a povrijeđeno više osoba.

Komentari 0
Povezane vijesti
Crveni krst Republike Srpske: Saopštenje za javnost povodom finansijske podrške Vlade Srpske Crveni krst Republike Srpske: Saopštenje za javnost povodom finansijske podrške Vlade Srpske
Od danas na snazi pravilnik koji se odnosi na povrat PDV-a na prvu nekretninu Od danas na snazi pravilnik koji se odnosi na povrat PDV-a na prvu nekretninu
Počinje isplata junskih penzija Počinje isplata junskih penzija
Najčitanije
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Crna Reka - Tutin (VIDEO)
    5h 11m
    0
  • Grad Istočno Sarajevo donirao vozilo Policijskoj upravi Istočno Sarajevo
    23h 45m
    0
  • Završena sjednica, predloženo drugo povećanje plata budžetskim korisnicima u ovoj godini
    16h 55m
    1
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Milan Šarac
    17h 48m
    2
  • Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu
    4h 3m
    2