Sutra izbor najboljeg sportiste za 2020. godinu u Palama

17.02.2021. 19:36
1
IZVOR: Katera

Tradicionalna sportska manifestacija na kojoj se bira najbolji sportista opštine Pale za prethodnu godinu biće održana sutra u sali Kulturnog centra "Pale".

Iz Opštine je za portal Katera saopšteno da će ova manifestacija biti održana sutra, 19. februara sa početkom u 18:00 časova.

Pored izbora najboljeg sportiste biraće se perspektivni sportisti, najbolji sportski kolektiv, najbolji sportski radnik, a moguća su uručenja i drugih, posebnih priznanja sportistima.

Podsjećamo, aktuelni najbolji sportista opštine Pale za 2019. godinu je član Džudo klub "Romanija" Jelena Arnautović. 

Na svečanosti u Kulturnom centru "Pale" na izboru za 2019. godinu  nagrađeno je 19 perspektivnih sportista opštine, dok je 10 najboljih sportista nagrađeno posebnim priznanjima.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Mirče 17.02.2021. 21:56
    Pobednik je dzudista koji predstavlja Srbiju kojem Vožd poklanja pare naroda iz Republike Srpske
Povezane vijesti
Odata počast poginulim borcima sa područja Blatine-Pribanj Odata počast poginulim borcima sa područja Blatine-Pribanj
Opština Pale čestitala krsnu slavu Vojske Republike Srpske - Vidovdan Opština Pale čestitala krsnu slavu Vojske Republike Srpske - Vidovdan
„Kasperijada“ danas u Palama „Kasperijada“ danas u Palama
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    9h 49m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    7h 53m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    6h 23m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    10h 3m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    9h 53m
    0