Takmičari DžDžK "Slavija" nastavljaju sa odličnim rezultatima

11.11.2019. 21:52
0
IZVOR: Katera

Proteklog vikenda, održan je Deseti međunarodni džiu-džicu turnir “Skoplje Open 2019” u fajting duo sistemu i ne vazi.

U sklopu turnira, održano je i Drugo kolo Jadranske džiu-džicu lige. Ekipa Džiu-džicu kluba Slavija učestvovala je u Jadranskoj ligi i ubjedljivo pobijedila 2 meča, protiv ekipa N&F (Republika Srbija) i ADK Maribor (Slovenija), rezultatom 6:0.

Tim Slavija ukupno ima 5 pobjeda i na završni turnir odlazi kao prvoplasirana ekipa.

Završnica Jadranske lige održaće se u aprilu naredne godine u Mariboru.

Za ekipu Slavije u drugom kolu u Skoplju nastupali su : Bujak Davor, Golijan Dejan, Matić Lazar, Damjanović Danijel, Škrba Pavle, Luka Bojanić, Dragaš Ognjen i Jovanović Aleksandar. 

Ekipu je predvodio trener Danijel Blažić, koji je ujedno imao ulogu sudije na pomenutom turniru.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
"Slavija" bogatija za 41 medalju sa Prvenstva Republike Srpske "Slavija" bogatija za 41 medalju sa Prvenstva Republike Srpske
Boje DžDžK "Slavija" na „Evropskom kupu Maribor 2020“ braniće 12 takmičara Boje DžDžK "Slavija" na „Evropskom kupu Maribor 2020“ braniće 12 takmičara
Džiu džicu klub Slavija zvanično najbolji klub u Republici Srpskoj Džiu džicu klub Slavija zvanično najbolji klub u Republici Srpskoj
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 28m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 31m
    3
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 32m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    17h 8m
    0
  • Služen pomen povodom 34 godina od zločina nad Srbima u Ratkovićima
    22h 55m
    0