Tragedija u Bijeljini, u sudaru poginule dvije žene

07.08.2021. 10:22
0
IZVOR: SRNA

Dvije žene poginule su u sudaru koji se sinoć dogodio na gradskoj obilaznici u Bijeljini.

Na mjestu vozača pežoa bila je D. K. (51) koja je od zadbijenih povreda preminula na licu mjesta, a suvozač N. K. (71) preminula u medicinskom centru u Bijeljini, rečeno je Srni u Policijskoj upravi.

Saobraćajna nesreća dogodila se u 22.00 časova na kraku obilaznice Bijeljina-Dvorovi-Rača kod industrijske zone i u njoj je, osim pežoa, učestvovalo putničko vozilo golf šest.

Vozač golfa Z. M. - T. iz bijeljinskog naselja Dvorovi je nepovrijeđen, a suvozač B. M. iz istog mjesta je lakše povrijeđen.

Na mjesto događaja izlazio je tužilac Okružnog tuzilaštvo u Bijeljini koji je zajedno sa policijski službenicima izvršio uviđaj lica mjesta.

U toku je istraga na rasvjetljavanju uzorka i okolnosti koji su doveli do ove teške saobraćajne nesreće u kojoj su izgubljena dva ljudska života, navode iz policije. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Ubistvo i samoubistvo u Bijeljini Ubistvo i samoubistvo u Bijeljini
Najčitanije
  • Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
    1h 30m
    14
  • Dan kad su Srbi ponovo izabrali pravu stranu istorije - 27. mart
    1h 32m
    11
  • Vojska Jugoslavije na današnji dan oborila "nevidljivi" avion
    1h 33m
    3
  • Život i misija Matije Bana, akademika, diplomate, Srbina, katolika
    17h 10m
    2
  • Istočna Ilidža: Uhapšen muškarac po potjernici, pronađena droga
    23h 33m
    0