Tražite posao u Istočnom Sarajevu – “SiM Impex” zapošljava!

09.09.2022. 16:21
0
IZVOR: katera.news

U širenju svoje distributivne mreže i jačanju kompanije, SiM Impex zapošljava nove radnike u poslovnoj jednici u Istočnom Sarajevu, i to:

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila M/Ž (1)

Uslovi:

·         Srednja stručna sprema

·         Sa ili bez radnog iskustva

·         Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

·         Dinamičnost i predanost poslu

·         Osnovno poznavanje rada na računaru

·         Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca

·         Komunikativnost i ljubaznost

Opis posla:

·         Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima

·         Izdavanje računa i naplata

·         Dostava robe kupcima

·         Praćenje i dopuna asortimana robe

·         Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabavke

Lokacija: Istočno Sarajevo
Broj pozicija: 1
Datum objave: 9. septembar 2022.
Datum isteka oglasa: 20. septembar 2022.

SiM Impex nudi:

·         Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani

·         Internacionalno korporativno radno okruženje

·         Stimulativna i redovna primanja

·         Prijatan i podsticajan radni ambijent

·         Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Ako ste ambiciozni, stručni, vrijedni, komunikativni i ukoliko želite da radite u dinamičnom okruženju pošaljite svoju biografiju sa naznakom za koju se poziciju javljate na posao@simimpex.com.

SiM Impex d.o.o.
Poslovna zona Ramići bb
78000 Banja Luka

Sa naznakom „ZA KONKURS“

Komentari 0
Povezane vijesti
U toku srednjoškolski humanitarni bazar u Istočnom Sarajevu (FOTO) U toku srednjoškolski humanitarni bazar u Istočnom Sarajevu (FOTO)
Večeras premijera dokumentarnog filma "Priča ponosnog puka" Večeras premijera dokumentarnog filma "Priča ponosnog puka"
Sutra obustava saobraćaja na području Policijske uprave Istočno Sarajevo Sutra obustava saobraćaja na području Policijske uprave Istočno Sarajevo
Najčitanije
  • Sutra obustava saobraćaja na području Policijske uprave Istočno Sarajevo
    8h 53m
    0
  • Jerej Vidak Vujadinović - Dječak
    20h 26m
    0
  • U Srednjoj školi „28. juni“ održan okrugli sto o značaju i zaštiti mentalnog zdravlja (FOTO)
    20h 7m
    0
  • Humanitarna grupa „Vukovi“ pokrenula humanitarnu akciju za porodicu Čečar sa Pala
    7h 7m
    0
  • U toku srednjoškolski humanitarni bazar u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    4h 57m
    0