U nastavku akcija MUP-a Srpske uhapšena tri lica

05.04.2022. 14:43
0
IZVOR: srna.rs

Službenici Uprave Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske za organizovani i teški kriminalitet uhapsili su danas tri lica zbog sumnje da su kao pripadnici organizovanih kriminalnih grupa neovlašteno proizvodili i prometovali opojne droge.

Riječ je o nastavku akcija "Storidž" i "Transporter", a aktivnosti se realizuju na području Banjaluke, Istočnog Sarajeva i Bileće, saopšteno je iz MUP-a Srpske.

Aktivnosti se realizuju pod nadzorom Tužilaštva BiH, a po naredbama Suda BiH.

U akciji učestvuju i pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice, Žandarmerija, pripadnici policijskih uprava Banjaluka, Istočno Sarajevo, Mrkonjić Grad i Trebinje.

Iz MUP-a najavljuju da policijski službenici nastavljaju sa sprovođenjem navedenih aktivnosti.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola
Od ponedjeljka akcija "Zaštitimo djecu u saobraćaju" Od ponedjeljka akcija "Zaštitimo djecu u saobraćaju"
Petarde nisu igračke: Upotreba pirotehnike može ostaviti trajne posljedice Petarde nisu igračke: Upotreba pirotehnike može ostaviti trajne posljedice
Najčitanije
  • Sjećanje: Boško Novaković, jedan od najmlađih gardista koji je položio život za Republiku Srpsku
    20h 21m
    12
  • Godišnjica smrti velikog Nebojše Glogovca
    20h 22m
    3
  • Godišnjica formiranja Prvog jurišnog bataljona (VIDEO)
    16h 19m
    0
  • Dodik: Razgovarati sa Srbima o napuštanju zajedničkih institucija
    14h 9m
    7
  • Snimanje scena za film „Linija“ u Istočnoj Ilidži – potrebni statisti
    10h 19m
    0