U Palama lica zatečena u krađi

12.01.2021. 10:53
0
IZVOR: Katera

Policijski službenici Policijske stanice Pale, dana 11. 1. 2021. godine lišili su slobode lica inicijala V.I. i P.B. iz Bijeljine zbog osnova sumnje da su izvršili krivično djelo „Teška krađa“ u vezi sa članom 22. KZ RS „Pokušaj“.

Lica su tokom operativnog rada policijskih službenika zatečena na licu mjesta tokom otuđenja robe iz sporstke prodavnice u Ulici 4. jun u Palama.

Nakon kriminaističke obrade lica i dokumentovanja predmeta nadležnom tužilaštvu, protiv navedenih biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Radno vrijeme za predstojeće praznike u Palama Radno vrijeme za predstojeće praznike u Palama
Pale: Srednjoškolci se priključili humanitarnoj akciji za Milana Madžgalja i Tanju Prodanović Pale: Srednjoškolci se priključili humanitarnoj akciji za Milana Madžgalja i Tanju Prodanović
Srbija podnijela milionsku tužbu protiv „Gas Prometa“ Srbija podnijela milionsku tužbu protiv „Gas Prometa“
Najčitanije
  • Sokočani se opraštaju od Ratka Neškovića, prerano preminulog sugrađanina
    3h 38m
    0
  • Na današnji dan na Košarama poginuo heroj Ivan Vasojević – Jaguar
    4h 29m
    9
  • Uhapšen osumnjičeni za ubistvo komšije
    20h 7m
    0
  • Predložen pritvor muškarcu koji je djevojčicu držao zaključanu u stanu
    5h 42m
    5
  • Posna pašteta od oraha
    8h 6m
    0