У Палама лица затечена у крађи

12.01.2021. 10:53
0
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници Полицијске станице Пале, дана 11. 1. 2021. године лишили су слободе лица иницијала В.И. и П.Б. из Бијељине због основа сумње да су извршили кривично дјело „Тешка крађа“ у вези са чланом 22. КЗ РС „Покушај“.

Лица су током оперативног рада полицијских службеника затечена на лицу мјеста током отуђења робе из спорстке продавнице у Улици 4. јун у Палама.

Након криминаистичке обраде лица и документовања предмета надлежном тужилаштву, против наведених биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
На Филозофском факултету у Палама обиљежен Међународни дан грчког језика На Филозофском факултету у Палама обиљежен Међународни дан грчког језика
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Трифко Грабеж Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Трифко Грабеж
Кафане моје младости – Кафе „Багрем“ и бар „Код Мише Ћеле“ Кафане моје младости – Кафе „Багрем“ и бар „Код Мише Ћеле“
Најчитаније
  • Сарајевско ратиште 1992 - 1995 (Други дио)
    6h 49m
    12
  • Једно лице погинуло, осам повријеђено у Лапишници
    6h 23m
    5
  • На данашњи дан преминуо Вук Стефановић Караџић (ВИДЕО)
    34m
    1
  • Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче
    4h 23m
    0
  • Почело снимање завршних сцена филма "Линија" о доктору Лазићу
    3h 41m
    4