U Rogatici održana pokazna vježba povodom Svjetskog dana sjećanja na stradale u saobraćajnim nesrećama

19.11.2024. 11:20
0
IZVOR: katera.news

Pokazna vježba zbrinjavanja povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći održana je juče u Sportskom centru „9. januar“ u Rogatici.

U vježbi su učestvovali Auto-moto društvo Rogatica, Policijska stanica Rogatica, Dom zdravlja Dr Zoran Mitrović Rogatica, Teritorijalna vatrogasno-spasilačka jedinica Rogatica i Crveni krst Rogatica, a pratili su je učenici Srednjoškolskog centra „27. januar“.

Aktivnost je sprovedena u sklopu obilježavanja Svjetskog dana sjećanja na stradale u saobraćajnim nesrećama.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Ustupljene fotografije

Komentari 0
Povezane vijesti
Počinju „Dani Vojislava Lubarde“ u Rogatici Počinju „Dani Vojislava Lubarde“ u Rogatici
Rogatica: „Dani Vojislava Lubarde“ od 15. do 19. juna Rogatica: „Dani Vojislava Lubarde“ od 15. do 19. juna
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
Najčitanije
  • Preminuo Branislav Janjić
    10h 7m
    11
  • Ćosić: Nisam sposoban da upravljam finansijama na način na koji to radi Elek
    15h 37m
    5
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    16h 3m
    0
  • Mali Sava kao simbol srpskog bunta protiv ropstva
    18h 26m
    1
  • Božović: Ko je uzimao novac iz institucija na osnovu lažnog prebivališta?!
    10h 19m
    1