U Srpskoj rođeno 18 beba

28.05.2023. 09:20
1
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba - osam djevojčica i deset dječaka.

U Banjaluci je rođeno devet beba, u Doboju četiri, u Istočnom Sarajevu i Prijedoru po dvije i u Zvorniku jedna, rečeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Banjaluci rođene su tri djevojčice i šest dječaka, u Prijedoru po jedan dječak i djevojčica, u Doboju jedan dječak i tri djevojčice i u Istočnom Sarajevu dva dječaka i u Zvorniku jedna djevojčica.

Nije bilo rođenih beba u porodilištima u Bijeljini, Trebinju i Nevesinju, dok podaci iz bolnica u Gradišci i Foči nisu bili dostupni.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Vox populi (izvorni) 28.05.2023. 11:31
    15-20 rođenih beba je nama vijest u novinama ili na portalima... I to ne svaki dan već jednom sedmično da se i toliko rodi... Svaki put kad pomislim da smo dotakli dno, odemo još dublje.
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Srpska bogatija za 10 beba Srpska bogatija za 10 beba
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    8h 18m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    8h 4m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    9h 25m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    6h 41m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    11h 46m
    0