U Srpskoj rođeno 18 beba

28.05.2023. 09:20
1
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba - osam djevojčica i deset dječaka.

U Banjaluci je rođeno devet beba, u Doboju četiri, u Istočnom Sarajevu i Prijedoru po dvije i u Zvorniku jedna, rečeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Banjaluci rođene su tri djevojčice i šest dječaka, u Prijedoru po jedan dječak i djevojčica, u Doboju jedan dječak i tri djevojčice i u Istočnom Sarajevu dva dječaka i u Zvorniku jedna djevojčica.

Nije bilo rođenih beba u porodilištima u Bijeljini, Trebinju i Nevesinju, dok podaci iz bolnica u Gradišci i Foči nisu bili dostupni.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Vox populi (izvorni) 28.05.2023. 11:31
    15-20 rođenih beba je nama vijest u novinama ili na portalima... I to ne svaki dan već jednom sedmično da se i toliko rodi... Svaki put kad pomislim da smo dotakli dno, odemo još dublje.
Povezane vijesti
Povećanje plata zaposlenima u kulturi i obrazovanju u Republici Srpskoj Povećanje plata zaposlenima u kulturi i obrazovanju u Republici Srpskoj
Kilogram žive vage prasića i do 10 KM Kilogram žive vage prasića i do 10 KM
U zatvorima u Republici Srpskoj 1.393 kreveta, prazno ih 40% U zatvorima u Republici Srpskoj 1.393 kreveta, prazno ih 40%
Najčitanije
  • Na današnji dan Republika Srpska dobila prvog predsjednika
    21h 9m
    40
  • Lica se sumnjiče za fizički napad u Rogatici
    19h 26m
    1
  • Han Pijesak: Licu nanesene teške tjelesne povrede
    19h 33m
    1
  • Vane Ivanović - Jugosloven bez otadžbine i građanin svijeta
    8h 43m
    31
  • Pale: Vrtić "Bubamara" proslavio Nikoljdan, kum načelnik Kojić
    14h 35m
    1