U toku evakuacija državljana Srbije iz Izraela

02.03.2026. 20:55
0
IZVOR: srna.rs

U toku je evakuacija državljana Srbije iz Izraela, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Srbije.

Državljani Srbije biće transportovani u Egipat, odakle će avionom koji je obezbijedila srpska Vlada biti vraćeni letom u Beograd, navodi se u saopštenju.

Iz Ministarstva su istakli da je Ambasada Srbije u stalnom kontaktu sa srpskim državljanima i nastavlja da prati situaciju na terenu.

Evakuaciju sprovode Ambasada Srbije u Izraelu i Ministarstvo spoljnih poslova u saradnji sa nadležnim organima Srbije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi
Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra
Najčitanije
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Zavala (Popovo polje)
    15h 52m
    0
  • Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
    14h 22m
    0
  • Lice oštetilo automobil na parking-prostoru u Istočnoj Ilidži
    13h 56m
    0
  • Hercegovina ne zaboravlja Blagoja Bratića: Grof koji je sačuvao Pelea
    15h 26m
    0
  • Božović: Nagrade učenicima kao podsticaj za dalji rad i uspjeh
    9h 55m
    1