Učenici Srednje škole „28. juni“ pobjednici takmičenja „REHIT“ u Banjaluci

18.03.2024. 17:32
0
IZVOR: katera.news

Takmičenje „REXIT - recikliraj i budi hit“ za učenike srednjih škola iz BiH održano je danas u Banjaluci u organizaciji Tehnološkog fakulteta Banja Luka.

Na takmičenju su učestvovali i učenici III-3 razreda Srednje škole „28. juni“ Anica Zečević, Nikola Popadić i Marko Mijović koji su sa projektom „Naša borba, naša Srpska“, uz podršku mentora Ane Savić i Edine Omerbašić Mačkić, odnijeli pobjedu u konkurenciji od 23 ekipe iz cijele BiH.

- Zahvalnicu za učešće i odličnu prezentaciju su dobile i ekipe I-1 razreda sa mentorom, profesoricom Jelenom Kenjić i II-1 sa mentorima, profesorima  Željkom Vidić i Predragom Blagojevićem – saopštili su iz Srednje škole „28. juni“, te čestitali učenicima na postignutim rezultatima i na trudu i radu da sebe, svoju školu i grad predstave na najbolji mogući način.

Slika

Foto: Fejsbuk/Srednja škola „28. juni“

Komentari 0
Povezane vijesti
Uprkos kiši, defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO) Uprkos kiši, defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO)
Četvrta smotra mladih matematičara "Prva iskra" u Istočnoj Ilidži Četvrta smotra mladih matematičara "Prva iskra" u Istočnoj Ilidži
Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu
Najčitanije
  • Sarajevsko-romanijski korpus - sami protiv svih (FOTO)
    2h 17m
    10
  • Sonja i Marko nakon višedecenijeske borbe dobili potomstvo
    16h 29m
    0
  • Opasna zarazna bolest u Sarajevu!
    4h 22m
    4
  • JU SŠC „Istočna Ilidža“: Nastasja Ješić – učenik generacije
    17h 22m
    1
  • Promjene u vrtićima u Srpskoj
    23h 27m
    0