Uhapšen mladić osumnjičen za nanošenje tjelesnih povreda dvojici braće

29.01.2022. 17:34
0
IZVOR: srpskainfo.com

Mladić iz Gacka inicijala D.K. (27) koji je sinoć izbo dva brata B.G. (27) i Đ.G. (27) iz Gacka uhapšen je jutros i nalazi se u prostorijama PU Trebinje.

Napadač D.K. uhapšen je jutros u devet časova i nakon obrade u policiji biće predat Okružnom tužilaštvu u Trebinju pod sumnjom da je počinio ubistvo u pokušaju prema osobi inicijala B.G. i nanio teške tjelesne povrede osobi inicijala Đ.B.

Podsjećamo, B.G. je životno ugrožen i sutra bi trebao da bude transportovan helikopterom u UKC Banjaluka, saznaje ATV.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dva lica teško povrijeđena na putu Nevesinje-Gacko Dva lica teško povrijeđena na putu Nevesinje-Gacko
Ružina pećina kod Gacka ponovo u fokusu arheologa: Tragovi života stari 20.000 godina Ružina pećina kod Gacka ponovo u fokusu arheologa: Tragovi života stari 20.000 godina
Kiša ugasila požare Kiša ugasila požare
Najčitanije
  • Zaposlenica Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH vrijeđala na nacionalnoj osnovi
    21h 34m
    23
  • Javno preduzeće „Uslužni servis“ Istočna Ilidža zapošljava
    1h 30m
    2
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Stuplje - Čelinac (VIDEO)
    23h 55m
    0
  • Bitka za Rogoj: „Za mnom, braćo“
    4h 43m
    4
  • MUP Srpske uhapsio tri lica zbog iskorištavanja djece za pornografiju
    8h 41m
    1