Uhapšena četiri policajca zbog ranjavanja Srbina iz Zvečana

12.04.2023. 08:32
0
IZVOR: glassrpske.com

Policajac koji je ranio Milana Jovanovića iz Zvečana, kao i još trojica koji slučaj nisu prijavili, terete se za krivična djela “ubistvo u pokušaju” i “neprijavljivanje krivičnog djela”, saopšteno je iz policijskog inspektorata samoproglašenog Kosova.

Istražitelji policijskog inspektorata samoproglašenog Kosova uhapsili su, kako se navodi, četiri policajca koji su u ponedjeljak uveče u blizini Leposavića ranili jednu osobu, prenosi Kosovo onlajn.

- Policijski inspektorat Kosova saopštava da su na osnovu do sada dobijenih informacija i dokaza, suspendovana četiri policijska službenika, tri službenika koja nisu prijavila slučaj i jedan službenik zbog neprijavljivanja i učešća u slučaju - navodi se u saopštenju PIK-a.

Nakon što su preduzeli više istražnih radnji u koordinaciji sa tužilaštvom, istražitelji policijskog inspektorata su, kako se dodaje, u večernjim satima uhapsili četiri policijska službenika zbog sumnje da su počinili krivično djelo “neprijavljivanje krivičnog djela”, a jedan od njih je osumnjičen za krivično delo “ubistvo u pokušaju”.

Odlukom tužioca određeno im je zadržavanje od 48 sati.

Komentari 0
Povezane vijesti
Albanac koji je zadužio Srbe Albanac koji je zadužio Srbe
Iz tuzlanskog zatvora prijetnje Srbima i SPC Iz tuzlanskog zatvora prijetnje Srbima i SPC
Srpska porodica u Bihaću izložena prijetnjama Srpska porodica u Bihaću izložena prijetnjama
Najčitanije
  • Oporavilište Kasindo kao centar društvenih dešavanja
    23h 48m
    0
  • Branka Pandurević iz Pala treba našu pomoć
    15h 57m
    0
  • Albanac koji je zadužio Srbe
    2h 3m
    6
  • Firma "Međo" iz Istočnog Sarajeva zapošljava!
    19h 50m
    0
  • Prevrnuo se autobus pun putnika: Dvoje poginulih, oko 80 povrijeđenih
    17h 35m
    0