Uspješan nastup džudista Slavije u Laktašima

07.02.2022. 10:37
0
IZVOR: Katera

U Laktašima je za vikend održan 20. Međunarodni džudo turnir "Laktaši open" na kojem su učestvovali i takmičari Džudo kluba „Slavija“.

Zlatne medalje za ovaj klub osvojili su Gorana Pržulj i Ana Škiljević, srebrom se okitila Dunja Grubačić, dok je bronzanu medalju osvojio Stefan Škiljević.

U konkurenciji seniora srebro je osvojio Srđan Pandurević.

- Bila je ovo prilika da se provjeri psiho-fizička i tehnička spremnost takmičara poslije zimske pauze – rekli su iz ovog kluba za Kateru.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održano takmičenje u lovu ribe na plovak Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova
U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 24m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 27m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    23h 58m
    0
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 28m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    17h 4m
    0