Više od 200 pari obuće za mališane vrtića u Sokocu

17.03.2022. 10:01
0
IZVOR: Srna

Opštinska organizacija Crvenog krsta Sokolac poklonila je više od 200 pari dječije obuće različitih modela i veličine mališanima loklanog vrtića.

Sekretar Crvenog krsta Sokolac Draženko Vukojičić rekao je Srni da je ova aktivnost organizovana juče u susret obilježavanju 30 godina postojanja ove humanitarne organizacije, te da će tim povodom biti organizovana podjela pomoći u osnovnim životnim namirnicama socijalno ugroženim porodicama.

Direktor sokolačkog vrtića Spomenka Malović izrazila je zahvalnost Crvenom krstu i nadu da će ovakva saradnja biti nastavljena.

U ovoj predškolskoj ustanovi boravi oko 190 djece u osam vaspitno-obrazovnih grupa.

Komentari 0
Povezane vijesti
Osveštano zemljište na kojem će biti izgrađen Hram Svih Svetih u selu Kalimanići Osveštano zemljište na kojem će biti izgrađen Hram Svih Svetih u selu Kalimanići
Sokolac: Rakijski kazan stariji od stotinu godina Sokolac: Rakijski kazan stariji od stotinu godina
Osveštanje zemljišta za izgradnju hrama u Kalimanićima Osveštanje zemljišta za izgradnju hrama u Kalimanićima
Najčitanije
  • Kako je nekad izgledao čas fizičkog (FOTO)
    11h 21m
    1
  • Sigmund Frojd - otac psihoanalize
    11h 28m
    0
  • Oprez: Kruže lažne SMS poruke
    23h 30m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    9h 41m
    0
  • Jole Piletić: Ratnik britke sablje i čeličnog karaktera
    11h 29m
    1