Višković sutra u Kotor Varošu

22.09.2019. 16:53
0
IZVOR: RTRS

Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković boraviće sutra u posjeti opštini Kotor Varoš tokom koje će se sastati sa načelnikom Zdenkom Sakanom i prisustvovati polaganju kamena temeljca za izgradnju nove zgrade opštinske uprave.

Sastanak sa načelnikom opštine Kotor Varoš predviđen je u 10.30 časova u zgradi opštine, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.

Višković će u 11.00 časova prisustvovati svečanom polaganju kamena temeljca za izgradnju nove zgrade opštinske uprave Kotor Varoš.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Obustavljena istraga protiv Dodika, Stevandića i Viškovića Obustavljena istraga protiv Dodika, Stevandića i Viškovića
Višković vršilac dužnosti direktora "Autoputeva" Višković vršilac dužnosti direktora "Autoputeva"
Odloženo imenovanje Viškovića na čelo „Autoputeva“ Odloženo imenovanje Viškovića na čelo „Autoputeva“
Najčitanije
  • "Besmrtni bataljon" - 1300 kaplara
    7h 53m
    40
  • Dojava o bombama u osnovnim školama u Istočnom Sarajevu
    8h 19m
    0
  • Preminuo vojvoda Slavko Aleksić
    7h 39m
    4
  • Vane Ivanović - Jugosloven bez otadžbine i građanin svijeta
    19h 47m
    31
  • Apel građanima zbog pojave bruceloze
    3h 46m
    0