Za dio potrošača akontativan obračun za mart

24.03.2020. 16:33
0
IZVOR: Srna

Komunalno preduzeće "Vodovod i kanalizacija" iz Istočnog Sarajeva saopštilo je da će potrošači koji se snabdijevaju sa rezervoara "Baba" za mart dobiti akontativan obračun potrošnje zbog smanjenog broja radnika na terenu i nemogućnosti redovnog očitanja.

- Zbog trenutne epidemiološke situacije izazvane pojavom virusa korona, naše preduzeće posluje sa smanjenim brojem radnika i preduzima sve mjere da se smanji kretanje dežurnih kako bi izbjegli negativne posljedice. Stvarno stanje potrošnje će se utvrditi prilikom prvog očitanja vodomjera - dodaje se u saopštenju.

U saopštenju se navodi da ukoliko su korisnici u mogućnosti da sami očitaju stanje na vodomjeru, potrebno je da im jave do 31. marta stanje brojila na broj telefona 057/343-252 u službu naplate u periodu od 7.30 do 15.30 časova svakim radnim danom.

- Naselja koja se vodom snabdijevaju sa ovog rezervoara su Stanojevići, Petruše, Petrovići, Gornji Miljevići, Kozarevići, dio ulice Njegoševa i dio ulice Trebevićka. Na ovom području je oko 500 domaćinstava - navedeno je u saopštenju.

Iz ovog preduzeća mole potrošače za razumijevanje u vanrednoj situaciji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Miličević: Račun SDS-a je ugašen Miličević: Račun SDS-a je ugašen
Obavezno prokuvavanje vode u Kijevu i Vojkovićima Obavezno prokuvavanje vode u Kijevu i Vojkovićima
Provjeriti decembarske račune za električnu energiju Provjeriti decembarske račune za električnu energiju
Najčitanije
  • Jugoslavija je 1972. zbog velikih boginja vakcinisala 18 miliona ljudi u nekoliko sedmica
    11h 10m
    6
  • Po čemu je Romanija dobila ime (VIDEO)
    6h 45m
    33
  • Milutin Milanković, srpski naučnik koji je zadužio svijet
    19h 23m
    2
  • Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić!
    10h 8m
    0
  • Godišnjica smrti Harisa Brkića: I dalje se ne zna ko je ubio legendarnog košarkaša Partizana
    19h 24m
    1