Za porodicu Božović prikupljeno više od 90 hiljada evra

14.08.2025. 15:53
1
IZVOR: in4s.net

Putem akcije na platformi GoFundMe, koja i dalje traje, za jedan dan je prikupljeno više od 107.000 dolara (skoro 92.000 evra) pomoći za porodicu nastradalog vojnika Dejana Božovića.

Mlađi vodnik Vojske Crne Gore poginuo je prije dva dana nakon prevrtanja cisterne u Kučima kod Podgorice, tokom akcije gašenja požara.

Upućeno je 3.200 donacija.

– Ova kampanja je naš odgovor i poziv u pomoć. Svaka donacija, bez obzira na veličinu, je kap koja gasi vatru. U ovome smo zajedno do kraja. Sva prikupljena sredstva će biti uplaćena porodici nastradalog heroja Dejana Božovića – piše u objavi na međunarodnoj platformi za grupno finansiranje, prenio je DAN.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 14.08.2025. 18:10
    Humanost i solidarnost za nastradalog vojnika na mjestu, svaka pomoć je dobro došla supruzi i djeci tragično nastradalog. Lijepo je i Bogu ugodno djelo kad se u tuzi i nevolji pomogne ljudima koji pate i tuguju. Porodici nastradalog iskreno saučešće.
Povezane vijesti
Prikupljen novac za liječenje šestogodišnjeg Igora iz Srpca Prikupljen novac za liječenje šestogodišnjeg Igora iz Srpca
Burna noć u Podgorici: Devet maloljetnika i dvojica odraslih privedeni Burna noć u Podgorici: Devet maloljetnika i dvojica odraslih privedeni
Na današnji dan Crna Gora objavila rat Turskoj Na današnji dan Crna Gora objavila rat Turskoj
Najčitanije
  • Zašto je svaki Nemanjić bio Stefan?
    29m
    0
  • Vozač teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Kalovita Brda
    21h 38m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Vardište - Višegrad (VIDEO)
    28m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv muškarca zbog ucjene u Palama
    19h 45m
    0
  • Kako je Napoleon proglasio Karađorđa najvećim vojskovođom
    12h 31m
    3