Zabrana kretanja za vrijeme vaskršnjih praznika

15.04.2020. 15:58
0
IZVOR: nezavisne.com

Republički Štab za vanredne situacije donio je odluku da se u Republici Srpskoj uvede policijski čas u vrijeme vaskršnjih praznika.

Zabrana kretanja naređuje se od petka u 15 časova do subote u 5 časova, i od subote u 15 časova do ponedjeljka u 5 časova, rečeno je u obraćanju javnosti nakon sjednice Republičkog štaba za vanredne situacije.

Donesen je i zaključak da se penzionerima dozvoli kretanje sutra od 7 do 10 časova kako bi mogli da obave obaveze.

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas Vaskršnji utorak Danas Vaskršnji utorak
Poslije 1. novembra nema kretanja sa srpskim tablicama po Kosmetu Poslije 1. novembra nema kretanja sa srpskim tablicama po Kosmetu
Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u Istočnom Sarajevu i Sarajevu Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
Najčitanije
  • Ulog na Neretvi
    18h 31m
    42
  • Saša i Ljena, muž i žena koji su ugradili živote u temelje Republike Srpske
    2h 30m
    6
  • Na današnji dan rođen Sava Šumanović - slikao bolje i od Sezana
    2h 28m
    0
  • Rogatica: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“
    16h 39m
    0
  • Potvrđena optužnica licu koje je prijeteći od Sokočana iznudio 1.400 KM
    20h 30m
    0