Zekićeva srebrna, Lalović bronzani na evropskom kupu u Sarajevu

25.04.2024. 20:29
0

Ovaj vikend su takmičari Džudo kluba "Randori" bili uspješni na tri takmičenja.

Mladi Ždrale pokorio je Linjano na evropskom kupu za juniore do 90 kg i okitio se zlatom.

Na prvom eksperimentalnom kupu Evropske nade“  u Sarajevu Evgenija Zekić bila je srebrna u kategoriji – 57 kg, dok je Vojin Lalović bio bronzani u kategoriji + 73 kg.

Takmičari „Randorija“ su osvojili devet medalja u Prijedoru i to zlato, četiri srebra i četiri bronze.

Lana Krajišnik u kategoriji -52 kg, starije pionirke, osvojila je zlato.

Ana Bjelobrk u kategoriji - 28 kg, mlađe poletarke, srebro,  kao i Mladen Dragić u kategoriji - 50 kg, mlađi pioniri.

Srebro su osvojili i Dušan Bjelobrk u kategoriji - 42 kg, mlađi poletarci i Dušan Krsmanović u kategoriji - 66 kg, stariji pionori.

Ana Bjelobrk se u kategoriji - 28kg, poletarke, okitila bronzom, kao i Stefan Mijović u kategoriji - 31 kg, Irena Sredojević u kategoriji - 48 kg, te Sergej Savčić u kategoriji - 42 kg, mlađi pionori.