Ženu izujedala svinja, zadobila teške povrede

01.07.2024. 09:56
0
IZVOR: glassrpske.com

Žena R.S. (67) iz Aleksinca teško je povrijeđena kada ju je u nedjelju izujedala svinja. Ženi je prva pomoć ukazana u Aleksincu nakon čega je prebačena u Univerzitetski klinički centar u Nišu zbog brojnih povreda.

U Nišu su joj konstatovane ozbiljne povrede koje joj je nanijela svinja po cijelom tijelu.

- Pacijentkinja je dovezena u Urgentni centar UKC Niš zbog ozbiljnih povreda usljed, kako je navedeno, ujeda svinje. Primarno je obrađena povreda oka.

Pored ujednih rana u predjelu lica, glave, ruke, noge, grudnog koša, pacijentkinja ima i prelom jednog pršljena i jednog rebra, prelom šake i suspektnu frakturu kostiju - rečeno je u UKC Niš.

Povrijeđena žena je zadržana u UKC Niš u toku noći da bi je ujutru dodatno pregledao očni ljekar, prenosi Mondo.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Rak grlića materice vodeći uzrok umiranja žena u Srbiji Rak grlića materice vodeći uzrok umiranja žena u Srbiji
Poznato kada stiže prva nafta za NIS Poznato kada stiže prva nafta za NIS
Američka vojna operacija protiv Venecuele mogla bi izazvati rast cijena nafte Američka vojna operacija protiv Venecuele mogla bi izazvati rast cijena nafte
Najčitanije
  • Ulog na Neretvi
    7h 42m
    42
  • Sjećanje na čuvenog ratnog hirurga Dragoljuba Lazarevića
    15h 40m
    5
  • Ne zaboravite nekog da zagrlite - Danas je Međunarodni dan zagrljaja
    13h 57m
    27
  • Sjećanje na književnog velikana Vojislava Ilića
    15h 28m
    0
  • Na današnji dan rođen vajar Đorđe Jovanović
    13h 46m
    0