0
IZVOR: glassrpske.com

Košarkaški klub Crvena zvezda saopštio je da Duško Ivanović više nije prvi trener beogradskog tima.

Klub se zahvaljuje Dušku Ivanoviću na svemu što je uradio u prethodnom periodu, ogromnom radu i trudu koji je uložio, načinu na koji je predstavljao klub kao trener prvog tima, i želi mu mnogo zdravlja i uspjeha u narednom periodu i na novom profesionalnom izazovu.

Duško Ivanović preuzeo je ekipu tokom novembra 2022. godine, sa Crvenom zvezdom je osvojio dva trofeja, Kup Radivoja Koraća i prvenstvo Srbije, igrao je finale ABA lige, i nakon lošeg starta, završio takmičenje u Evroligi sa skorom 17-17.

O izboru novog trenera, KK Crvena Zvezda će blagovremeno obavijestiti javnost.