Лучић са превозницима о прилагођавању аутобуских линија ученицима

03.09.2020. 17:47
0
ИЗВОР: Катера

Предсједник Скупштине града Источно Сарајево Мирослав Лучић разговараће сутра (петак, 4.9.2020.)  са представницима градских превозника, предузећа Центротранс и Аутохерц, о усклађивању аутобуских линија и прилагођавању реда вожње ученицима који, због пандемије вируса корона, имају скраћене часове у школама.

Очекује се да буде постигнут договор о јединственој аутобуској карти ова два превозника, која ће важити за вријеме трајања измијењеног режима наставе.

Састанак ће бити одржан у кабинету предсједника Скупштине града у 15.00 часова. Изјаве за медије планиране су у 15.30 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Лучић: Декларација не представља заштиту институције предсједника него искључиво Милорада Додика Лучић: Декларација не представља заштиту институције предсједника него искључиво Милорада ...
Лучић: Цијенити жртву сарајевских Срба Лучић: Цијенити жртву сарајевских Срба
Берјан: Покренућу иницијативу да се сви званичници у Српској подвргну тестирању на дроге Берјан: Покренућу иницијативу да се сви званичници у Српској подвргну тестирању на дроге
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 29m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 9m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    21h 26m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 9m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    21h 51m
    0