Наоружани разбојници отели новац Електродистрибуције

15.08.2019. 21:05
0
ИЗВОР: РТРС

Двије наоружане и маскиране особе у тузланском селу Орашје, засеок Видаковићи, отеле су из службеног аутомобила новац који је превожен из више пословница Електродистрибуције Тузла, рекла је данас Срни портпарол Министарства унутрашњих послова Тузланског кантона Амра Капиџић.

Она је рекла да је кантоналном МУП-у јуче у 15.50 часова пријављено разбојништво над радником који је вршио транспорт новца из пословница тузланске Електродистрибуције.

- Непозната лица су пресрела аутомобил "шкода октавија" и уз пријетњу оружјем отели новац Електродистрибуције Тузла" - рекла је Капиџићева.

Још није познато колико је новца отето.

Полиција води истрагу и интензивно трага за починиоцима овог кривичниг дјела.

О свему је обавијештен и кантонални тужилац.

Коментари 0
Повезане вијести
Најављени прекиди електричне енергије Најављени прекиди електричне енергије
Без напајања поједине трафостанице у пет општина Без напајања поједине трафостанице у пет општина
Централна банка: Камате у БиХ почеле благо падати Централна банка: Камате у БиХ почеле благо падати
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    15h 24m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 41m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    17h 2m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 46m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    18h 13m
    0