Naoružani razbojnici oteli novac Elektrodistribucije

15.08.2019. 21:05
0
IZVOR: RTRS

Dvije naoružane i maskirane osobe u tuzlanskom selu Orašje, zaseok Vidakovići, otele su iz službenog automobila novac koji je prevožen iz više poslovnica Elektrodistribucije Tuzla, rekla je danas Srni portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona Amra Kapidžić.

Ona je rekla da je kantonalnom MUP-u juče u 15.50 časova prijavljeno razbojništvo nad radnikom koji je vršio transport novca iz poslovnica tuzlanske Elektrodistribucije.

- Nepoznata lica su presrela automobil "škoda oktavija" i uz prijetnju oružjem oteli novac Elektrodistribucije Tuzla" - rekla je Kapidžićeva.

Još nije poznato koliko je novca oteto.

Policija vodi istragu i intenzivno traga za počiniocima ovog krivičnig djela.

O svemu je obaviješten i kantonalni tužilac.

Komentari 0
Povezane vijesti
Najavljeni prekidi električne energije Najavljeni prekidi električne energije
Bez napajanja pojedine trafostanice u pet opština Bez napajanja pojedine trafostanice u pet opština
Centralna banka: Kamate u BiH počele blago padati Centralna banka: Kamate u BiH počele blago padati
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    15h 40m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    16h 57m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    17h 18m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    15h 2m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    18h 29m
    0