Ново хапшење због пада надстрешнице на Жељезничкој станици у Новом Саду

25.02.2025. 09:32
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Осумњичена Б.К, чланица комисије за технички преглед радова на Железничкој станици у Новом Саду ухапшена је синоћ на београдском аеродрому Никола Тесла по повратку из Италије, преносе медији.

Она је ухапшена од стране УКП по налогу Посебног одjељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду које je јуче ухапсило још четовро њених колега због пропуста у раду, а који су имали за посљедицу пад надстрешнице на тој Железничкој станици 1. новембра 2024. године, преноси б92.

Подсјетимо, у паду надстрешнице погинуло је 15 људи, а двоје тешко повријеђено.

Коментари 0
Повезане вијести
Ko je све утемељио Српску Атину Ko je све утемељио Српску Атину
Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја
У Великој Британији сваки мјесец хапсе хиљаду педофила У Великој Британији сваки мјесец хапсе хиљаду педофила
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    24m
    3
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    19h 23m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    20h 26m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    20h 3m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    3h 52m
    0