Novo hapšenje zbog pada nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu

25.02.2025. 09:32
0
IZVOR: nezavisne.com

Osumnjičena B.K, članica komisije za tehnički pregled radova na Železničkoj stanici u Novom Sadu uhapšena je sinoć na beogradskom aerodromu Nikola Tesla po povratku iz Italije, prenose mediji.

Ona je uhapšena od strane UKP po nalogu Posebnog odjeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu koje je juče uhapsilo još četovro njenih kolega zbog propusta u radu, a koji su imali za posljedicu pad nadstrešnice na toj Železničkoj stanici 1. novembra 2024. godine, prenosi b92.

Podsjetimo, u padu nadstrešnice poginulo je 15 ljudi, a dvoje teško povrijeđeno.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu
Aco Đukanović uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja Aco Đukanović uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja
U Velikoj Britaniji svaki mjesec hapse hiljadu pedofila U Velikoj Britaniji svaki mjesec hapse hiljadu pedofila
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    24m
    3
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    19h 23m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    20h 26m
    3
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    20h 3m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    3h 52m
    0