Џудиста Кинезиса Игор Врачар добитник је награде за најбољег спортисту Ниша у избору којег организује Град Ниш.

Након што је недавно добио награду коју додјељују спортски новинари овог града, у избор којег од прошле године прави и градска управа добио је још једну награду за најбољег спортисту Ниша, тако да је сада објединио те двије награде и само потврдио да је у години на измаку заиста био најбољи у Нишу.

• Игор Врачар најбољи спортиста Ниша
    13.12.2023. 15:50

Борац Џудо клуба Кинезис Игор Врачар, освајач бронзане медаље на Европском првенству за млађе сениоре, изабран је за спортисту године Ниша у избору Секције спортских новинара овог града. За нају...

Источно Сарајево
Игор Врачар најбољи спортиста Ниша

Џудиста из Источног Сарајева је у 2023. години биљежио одличне резултате, освојио је бронзу на У23 Европском првенству у Постдаму, злато на Европском купу у Дубровнику, бронзу на Континентал купу у Мадриду, а објединио је и титуле првака Србије у 100+ категорији за сениоре и млађе сениоре.