Džudista Kinezisa Igor Vračar dobitnik je nagrade za najboljeg sportistu Niša u izboru kojeg organizuje Grad Niš.

Nakon što je nedavno dobio nagradu koju dodjeljuju sportski novinari ovog grada, u izbor kojeg od prošle godine pravi i gradska uprava dobio je još jednu nagradu za najboljeg sportistu Niša, tako da je sada objedinio te dvije nagrade i samo potvrdio da je u godini na izmaku zaista bio najbolji u Nišu.

• Igor Vračar najbolji sportista Niša
    13.12.2023. 15:50

Borac Džudo kluba Kinezis Igor Vračar, osvajač bronzane medalje na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore, izabran je za sportistu godine Niša u izboru Sekcije sportskih novinara ovog grada. Za naju...

Istočno Sarajevo
Igor Vračar najbolji sportista Niša

Džudista iz Istočnog Sarajeva je u 2023. godini bilježio odlične rezultate, osvojio je bronzu na U23 Evropskom prvenstvu u Postdamu, zlato na Evropskom kupu u Dubrovniku, bronzu na Kontinental kupu u Madridu, a objedinio je i titule prvaka Srbije u 100+ kategoriji za seniore i mlađe seniore.