Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије

06.09.2022. 08:02
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају потрошаче у Палама, Рогатици и Вишеграду да ће данас доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије због радова на мрежи.

У Рогатици ће, данас aли и наредна три дана, због радова на 10 кВ воду Пилана-Сладара доћи до привремених прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 7.00 до 19.00 часова потрошачима у насељима Гуждељи, Добрашина, Закомо, Козадре, Боровско и Ракитница.

У Палама ће због радова на 10 кВ воду Боговићи доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 9.00 до 14.00 часова потрошачима у насељима Космај, Стајна, Подмједник, Добра Вода, Буђ, Виноград и Г. Винча.

У Вишеграду ће због радова на 10 кВ воду Међеђа доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 14.00 часова потрошачима у насељу Меремишље.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатичанка у Кини на избору за Мис туризма свијета 2025 Рогатичанка у Кини на избору за Мис туризма свијета 2025
Сутра у Палама прво вече олдтајмера Сутра у Палама прво вече олдтајмера
Пале: Меморијални турнир „Веселинка Слијепчевић Обрадовић“ 23. и 24. августа Пале: Меморијални турнир „Веселинка Слијепчевић Обрадовић“ 23. и 24. августа
Најчитаније
  • Радомир Нешковић – легендарни командант Летеће рогатичке бригаде
    5h 6m
    16
  • Јавно предузеће „Услужни сервис“ Источна Илиџа запошљава
    20h 50m
    2
  • Слиједи интерни поступак због навода о вријеђању у Источној Илиџи
    23h 1m
    15
  • Посна мусака од поврћа и риже
    4h 45m
    0
  • Источна Илиџа: Против лица поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка
    4h 26m
    2