Од јуна четири нове авио-линије из Бањалуке

15.04.2021. 17:10
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Авиокомпанија Wizz Air данас је најавила покретање летова из Бањалуке ка четири нове дестинације.

Почетак летова најављен је за јуни. Бањалука ће се на овај начин повезати са Еиндховеном (Холандија), Базел/Мулхоусе (Француска), Малмом (Шведска) и Дортмундом (Њемачка).

Мјеста на летовима ка овим дестинацијама већ су у продаји по цијени већ од 19,99 евра. Ови летови ће обављат двапут седмично.

-Одушевљени смо што данас можемо најавити четири нове руте Wizz Air-a из Бањалуке за Еидховен, Басел/Мулхоусе, Малмо и Дортмунт. Сигурни смо да ће ове нове руте донијети још више могућности за сигурно путовање. Данашњом најавом желимо нагласити своју посвећеност корисницима у Босни и Херцеговини и наставити пружати најниже могуће цијене, које увијек прати изврсно искуство током лета. Захваљујући побољшаним мјерама за заштиту здравља путници могу уживати у путовању осјећајући се сигурно и угодно- рекла је Паулина Госк, менаџерица компаније.

Коментари 0
Повезане вијести
Учионице остају без ђака, али и наставника Учионице остају без ђака, али и наставника
Наш град богатији за два дјечака Наш град богатији за два дјечака
Први талас врућина већ напунио амбуланте у Српској Први талас врућина већ напунио амбуланте у Српској
Најчитаније
  • На возила истакли ратне заставе тзв. Армије БиХ, полиција их казнила
    13h 22m
    10
  • Обиљежене 33 године од страдања 14 бораца на Требевићу
    10h 33m
    0
  • Прије 33 године погинуло 16 српских бораца и мучки убијено двоје дјеце
    15h 2m
    0
  • Почео турнир "Мини голф из блока" у Источном Сарајеву
    11h 2m
    1
  • Промовисана збирка поезије „На ивици“ младог пјесника Дејана Радоњића из Источног Сарајева
    2h 58m
    0