Партизан за дерби припремио "револт" мајице (FOTO)

24.04.2024. 17:06
0
ИЗВОР: телеграф

На програму је нови "вјечити" дерби, овога пута у Купу Србије. Црвена звезда поново дочекује Партизан.

Црно-бијели су донијели одлуку да ће ипак играти меч и поред најава о потенцијалном бојкоту.

Меч неће проћи без неког вида протеста, па ће тако играчи изаћи на терен у посебним мајицама, преноси Телеграф.

Они су открили да ће црно-бијели на утакмици носити специјалне мајице са натписом:

- Неки људи никада неће сазнати како је лепо заспати мирне душе и чистог образа - пише на мајицама уз "хеш тег" ФСС.

Након суботњег дербија у шампионату, Партизан је био незадовољан одлукама Павла Илића.

У саопштењу је најавио потенцијални бојкот дербија.

Странци су покренули иницијативу, али је након договора са управом одлучено да се на терен ипак изађе.

Коментари 0
Повезане вијести
Партизан мијења име! Партизан мијења име!
Црвена звезда "докрајчила" Партизан! Црвена звезда "докрајчила" Партизан!
Партизан обавијестио јавност да неће играти утакмицу полуфинала Купа Србије против Црвене звезде Партизан обавијестио јавност да неће играти утакмицу полуфинала Купа Србије против Црвене ...
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    14h 38m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    14h 24m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    15h 45m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    13h 1m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    14h 50m
    0