„Предмет Дарко Елез и други“: Саслушан члан шкаљарског клана

19.07.2021. 10:41
1
ИЗВОР: Срна

Лице ухапшено у Бањалуци, блиско такозваном шкаљарском клану, саслушано је у Тужилаштву БиХ у својству свједока у предмету "Дарко Елез и други", потврдио је јутрос Срни портпарол Тужилаштва БиХ Борис Грубешић.

Он је подсјетио да је Тужилаштво БиХ јуче затражило саслушање овог лица и да спроводи опсежнију истрагу у предмету "Дарко Елез и други", у којој се истражују елементи организованог криминала повезани са више тешких кривичних дјела.

У Бањалуци је по међународној потјерници ухапшен М.Б. са Цетиња, осумњичен за тешко убиство.

Ухапшени су и полицијски службеници М.М. П.Б. и Г.Р. због постојања основа сумње да су починили кривично дјело помоћ учиниоцу послије извршеног кривичног дјела.

Хапшење су извршили полицијски службеници Управе за организовани и тешки криминалитет, у сарадњи са припадницима Жандармерије МУП-а Српске.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Bravo! 19.07.2021. 11:08
    Umjesto da zlikovcu polomite kosti, vi ga još slušate? E, teško nama...
Повезане вијести
Тужилаштво БиХ затражило строжу казну за Рамиза Дураковића Тужилаштво БиХ затражило строжу казну за Рамиза Дураковића
Свједок испричао да је Есад Раонић пуцао на транспортер ЈНА и скинуо униформу са официра Свједок испричао да је Есад Раонић пуцао на транспортер ЈНА и скинуо униформу са официра
Свједок испричао да је видио тијела три жене спаљене по лицу Свједок испричао да је видио тијела три жене спаљене по лицу
Најчитаније
  • Нашем суграђанину Драгану Мацану потребна помоћ за лијечење!
    10h 9m
    1
  • Драгољуб Јеличић, дјечак херој Великог рата
    23h 59m
    4
  • У Источном Сарајеву ухапшено лице за којим је расписано пет потрага
    8h 39m
    0
  • Српски љекари прегледали медицинску документацију генерала Младића
    23h 46m
    0
  • Нестао Митар Милинковић из Рогатице
    6h 58m
    0